Гімназисти вшанували жертв Голодомору

1

Категорія: 

Щороку наприкінці листопада в Україні відбувається день жалоби жертв голодоморів. Скасовуються всі святкові заходи і українці в скорботі за невиннопомерлими співвітчизниками запалюють свічки пам’яті. Цього дня золотонісці покладають букети з пшеничних колосків та квітів біля пам’ятного знаку в Меморіальному парку.

Школярі-гімназисти не лишилися осторонь трагічної дати. 22 листопада, у п’ятницю, у стінах гімназії лунали ноти жалоби. Відбувся захід на честь дня пам’яті жертв голодоморів. В акції взяли участь учні 11-х, 6-х та 2-х класів. 

Діти читали вірші та переповідали історії про часи голодного лихоліття. У залі, де зібралися учні та вчителі гімназії, панувала глибока тиша. Учасникам вдалося донести свою скорботу до кожного глядача.

Наприкінці заходу учні шостого класу увійшли до залу зі свічками, щоб вкотре віддати шану і пам’ять душам, які забрав страшний голод. Вважаю, що така акція дала змогу кожному  по-новому зрозуміти ціну шматка хліба.

Весь фотозвіт можна переглянути на сайті золотоніської гімназії http://zologymnasium.ucoz.ua/

 

 

Вікторія СЛОБОДЯН,
учениця 11-А класу
ВІДЕО: Віталій ЄВТУШЕНКО (9-А)
ФОТО: Дмитро ЗАВАДСЬКИЙ (6-А)

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар