Триває оновлення бюрдюрів по вулиці Шевченка

1

Категорія: 

Другий тиждень у Золотоноші, починаючи від новодмитрівського переїзду, в напрямку центру міста по вулиці Шевченка працюють шляховики із „Золотоношарембуду“ (керівник Володимир Клімов), вздовж головної вулиці міста прокладають нові бордюри замість старих, повідомляє газета "Лівобережна".

Цією роботою зайнята бригада виконроба Володимира Олексійовича Дробного. Якогось дня навіть доводилось бачити, як техніка й люди працювали вже смерком, при світлі ліхтарів.

- Було таке, коли під кінець робочого дня прибув завантажений бордюрами маніпулятор, то мусили його розвантажувати, - розповідають чоловіки в яскравих спецівках.

Кладуть бордюри вже не „совдепівські“, як вони висловилися, а сучасні, з черкаської фірми „Круг“. Хоч мають прокласти зовсім невеликий відрізок—всього 200 метрів, від переїзду й до авто зупинки, все таки приємно, що цей відрізок дороги осучасниться. Заодно впорядковують і обочину, розрівнюючи на ній грунт, сподіваючись, що навесні тут розмістять квітники.
Шляховики „Золотоношарембуду“ поспішають укласти бордюри до настання заморозків.
Поспішає викладати тротуар на вулиці Черкаській до перехрестя з Благовіщенською бригада з Черкас з товариства „Леонт“--це вже друга черга плиточного тротуару,викладеного в центрі міста від швейної фабрики. У 2013 році з міського бюджету на тротуарні роботи виділено 150 тисяч гривень, а потім ще додатково 60 тис. грн.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар