ДАІ проводить операцію "Батискаф"

1

Категорія: 

Протягом тижня на території Золотоноші та золотоніського району, силами ДАІ буде проводитися комплексна операція під умовною назвою «Батискаф - 2013». 

На сьогоднішній день все більш актуальною є проблема поширення та зловживання наркотичними засобами , психотропними , отруйними , сильнодіючими речовинами і прекурсорами. Особливе значення це питання набуває серед підлітків і в молодіжному середовищі. Незаконний ринок насичується новими різноманітними комбінованими лікарськими засобами , які містять підконтрольні речовини.
Заходи операції "Батискаф" стосуються документування каналів витоку підконтрольних речовин з підприємств , які виробляють або у своєму виробництві використовують наркотичні засоби , психотропні речовини і прекурсори, об'єктів аптечної мережі, лікувальних закладів, комерційних структур та місць ймовірної «вуличної» торгівлі підконтрольними лікарськими засобами та прекурсорами .
 
Особлива увага приділятиметься також виявлення та припинення фактів витоку зазначених препаратів з об'єктів їх легального обороту.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар