На черкаській арені виборчого цирку 35 кандидатів

1

Категорія: 

Одні приборкуватимуть конкурентів, інші жонглюватимуть бюлетенями, хтось робитиме грошовий дощ, та найбільше, як завжди, буде клоунів - цього тижня Цент-ральна виборча комісія остаточно затвердила перелік кандидатів по округах.

Тож врешті маємо на 194 одномандатному виборчому окрузі 17 кандидатів у народні депутати України, а на 197 окрузі – 18. Черкащанам ще пощастило, адже кияни на 94-му окрузі обиратимуть депутата з-поміж 84 кандидатів, а на 223 окрузі – з-поміж 75 кандидатів.

Серед новозареєстрованих кандидатів на 197 окрузі балотуватиметься 26-річний тимчасово безробітний киянин Андрій Губський, 46-річний тальнівчанин, кореспондент газети «По-Українськи» Юрій Стригун, 56-річний безробітний луганчанин Валентин Ткалич, а також Надія Данилова – старший кухар у дошкільному закладі «Берізка», Людмила Данько – художній керівник Будинку культури, безробітна Алла Макаренко та давно відомий черкаським виборцям голова Українського союзу ветеранів Афганістану Сергій Червонописький. У 194 окрузі зареєстрували лише одного кандидата – Сергія Покромовича.

Справжнього «шороху» наробила звістка про реєстрацію на 194 виборчому окрузі однофамільця лідера минулорічних виборів Булатецького. Однак ко-місія не зареєструвала канди-датом 26-річного В'ячеслава Булатецького, відповідального чергового сектора оперативного чергування Держінспекції України з безпеки наземного транспорту.
Хоча передвиборна агітація лише нещодавно перейшла в активну фазу, Громадянська мережа «Опора» вже зареєструвала ряд порушень на черкаських округах.

– По місту з'явилося декілька банерів, на яких зображено портрет Валентина Кузьоменського та лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Увінчує біг-борд емблема цієї політичної сили та слоган «З Юлею у серці, з повагою до земляків», – розповідає координатор виборчих програм Громадянської мережі «Опора» у Черкаській області Сергій Варич. – Це при тому, що Кузьоменський на даний час не є членом «Батьківщини» і не має прямої причетності до її лідера. Він експлуатує портрет Юлії Тимошенко та логотип партії, не маючи на це жодного права. Сьогодні ЦВК має винести цьому кандидатові попередження та примусити зняти банер. Однак для цього у виборчу комісію повинні звернутися інші кандидати або окружна виборча комісія.

Перші дні активної агітації розважили виборців деякою агітпродукцією окремих кандидатів. Зокрема спецвипуск, розповсюджений кандидатом Андрієм Свинаренком, свого часу готувався, мабуть, для киян. У ньому, окрім програми кандидата, розміщено новини Київської області та надруковано прохання до черкаських виборців насилати повідомлення про життя Київщини.

Минулого тижня 194 округ просто засипали спецвипуском «Лівобережна». Цією газетою буквально засмітили під'їзди житлових будинків, однак слід зазначити – це досить якісний та концентрований «чорнушний» спецвипуск. Присвячений він обом опозиційним кандидатам Леонідові Даценку та Миколі Булатецькому. Це наштовхує на думку, що замовник газети – не конкурент когось із кандидатів, адже тоді «мочив» би одного з них. Випустив газету той, кому обидва кандидати поперек горла кісткою, аби «засіяти» виданням два округи.
У редакції золотоніської районки «Лівобережна» категорич-но заперечили свою причетність до спецвипуску.

Наразі черкащан радує різноманіттям агітаційна друкована продукція Миколи Булатецького та Михайла Поплавського, які у цьому плані поки що найкреативніші серед кандидатів. Радують око й жовтенькі курточки, які на днях одягли кондуктори автобусів «Богдан», що курсують на міських маршрутах. І курточки яскраві, і на спині написано «Я Богдан», хоч одягнені вони на жінок різного віку та габаритів.

Виборча кампанія нарешті прокинулася і перейшла з пасивної фази в активно-агресивну. У найближчі кілька тижнів черкаські виборці ознайомляться з усім арсеналом легальних та брудних PR-технологій кандидатів.

Тетяна Мартинова, Вечірні Черкаси.

 

Нагадаємо повний список кандидатів по 197 виборчому округу:

 

Кандидат Висування
1 Губський Андрій Володимирович Самовисування
2 Данілова Надія Яківна Самовисування
3 Данько Людмила Миколаївна Самовисування
4 Даценко Леонід Миколайович Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
5 Доманський Володимир Миколайович Самовисування
6 Костенко Павло Іванович Самовисування
7 Ладан Микола Іванович Самовисування
8 Лінько Дмитро Володимирович Всеукраїнська політична партія «Братство»
9 Макаренко Алла Миколаївна Партія «Руський блок»
10 Патока Анатолій Дмитрович Партія відродження села
11 Полях Віталій Іванович Самовисування
12 Роєнко Віктор Григорович Комуністична партія України
13 Стригун Юрій Борисович Самовисування
14 Сухобрус Ігор Володимирович Самовисування
15 Тищенко Сергій Олександрович Радикальна Партія Олега Ляшка
16 Ткалич Валентин Васильович Самовисування
17 Філіпенко Павло Сергійович Самовисування
18 Червонописький Сергій Васильович Самовисування

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар