Центр зайнятості пропонує послуги для людей з інвалідністю

1

Категорія: 

У Золотоніському міськрайонному центрі зайнятості відбувся профконсультаційний захід для осіб з обмеженими можливостями.
Участь у ньому взяли безробітні, які мають групу інвалідності, а тому не можуть на рівних конкурувати на ринку праці.

Захід, який відвідали більше 20 осіб, викликав неабияку зацікавленість у присутніх. Перш за все, фахівці центру зайнятості наголосили на тому, що громадяни з особливими потребами мають право на працевлаштування, адже інвалідність не позбавляє людину правових гарантій та можливостей. Багато залежить від власних бажань та наполегливості.
Учасників заходу докладно поінформували про послуги служби зайнятості, зокрема, можливості професійного навчання, а також акцентували увагу присутніх на положеннях нормативних актів, що регулюють питання трудових відносин для інвалідів. Безробітні громадяни отримали корисні поради щодо шляхів пошуку роботи, у тому числі з використанням Інтернет–ресурсів.
Друга частина семінару проходила у форматі "запитання–відповіді". Усі бажаючі мали змогу задати питання та отримати кваліфіковані роз’яснення від фахівців міськрайонного центру зайнятості.

Підготував: Марія КОВАЛЬ
Джерело: Черкаський регіональний центр зайнятості

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар