Дорожники взялися ремонтувати міст через Дніпро

1

Категорія: 

 

20 листопада дорожники розпочали роботи з поточного середнього ремонту мостового переходу через р. Дніпро на автомобільній дорозі. Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань км 23+068. Заплановано замінити окремі плити прогонових будов.

Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

Роботи триватимуть упродовж тижня – прогнозують дорожники. Вони працюють з 10-ї години вечора до 6-ї ранку. На період виконання ремонту організований реверсивний рух автотранспорту.

- Рух мостовим переходом на сьогодні безпечний. За рахунок коштів експлуатаційного утримання доріг систематично проводяться профілактичні роботи по заміні плит проїзної частини. В поточному році вже замінені 8 плит на суму 265 тисяч гривень, – зазначає начальник відділу ремонту та експлуатаційного утримання доріг Генадій Андреєв.

Ремонтні роботи наразі виконує субпідрядна організація «Полтавське мостобудівне управління». Її фахівці замінять ще 8 плит із найбільшими тріщинами. Вартість цих робіт сягає 310 тис. гривень.

- Об’єкт побудований у 50-х роках минулого століття й сьогодні не відповідає транспортному навантаженню, тому виникає потреба в його ремонті та реконстукції, – додає перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Сергій Майданюк. – Міст жодного разу капітально не ремонтували.


Фото прес-служби Служби автомобільних доріг у Черкаській області

Плити проїзної частини тут оновлюють щороку. 2009-го замінили найбільшу їх кількість – 60.

Торік виготовлений проект будівництва та реконструкції мостового переходу, який уже пройшов погодження у Міністерствах інфраструктури, юстиції, економіки, фінансів, регіонального будівництва. Вартість запланованих робіт – близько двох мільярдів гривень. Термін виконання – 105 місяців у три етапи.

Проектне розпорядження Кабінету Міністрів України наразі перебуває на візуванні в Міністерстві інфраструктури і найближчим часом буде затверджене Кабінетом Міністрів України.

Довідково. Міст через Дніпро звели 1960 року. На ньому налічується понад тисячу плит асфальтобоетонного покриття. Протяжність мосту без під’їзних шляхів – 1 км 163 метри. За годину через нього проїжджає близько сотні машин.

За матеріалами ПроВсе.ck.ua

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар