На конкурсі правознавців золотоніська учениця заняла друге місце

1

Категорія: 

19 листопада 2013 року, напередодні 24-ої річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини, в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбулася зустріч учасників І й ІІ етапів обласного конкурсу «Подорож по алеї правових знань» з представниками органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, під час якої були обговорені основні положення Конвенції та підбито підсумки обласного конкурсу.

За словами начальника служби у справах дітей облдержадміністрації Олени Покатілової, обласний конкурс серед учнів загальноосвітніх шкіл області «Подорож по алеї правових знань» проводиться з метою підвищення правової обізнаності дітей, щоб за безпосередньою участю їх самих ще раз проаналізувати стан виконання основних положень Конвенції ООН про права дитини в нашій області, поглибити свої знання і розуміння цього документу, обмінятися думками щодо дотримання прав дитини в різних аспектах, адже забезпечення добробуту дітей є ключем до стійкого розвитку держави загалом.

Під час зустрічі також відбувся III етап обласного конкурсу, у якому взяли участь учасники ІІ етапу конкурсу – всього 26 осіб з усіх районів і міст області. У ході змагання, діти виконали тестові роботи, що складалися із 50 питань з основ правознавства. Оцінювання робіт здійснили члени журі конкурсу, до складу якого ввійшли представники служби у справах дітей, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Головного управління юстиції у Черкаській області.Василь Касян привітав переможців обласного конкурсу з правознавства

За словами заступника голови обласної ради Василя Касяна, проведення обласного конкурсу є необхідним та корисним, оскільки він пропагує і дозволяє практично закріпити правові знання у представників підростаючого покоління, а також дозволяє підтримати обдарованих, талановитих дітей, і найголовніше – є дієвою профілактикою негативних проявів серед учнівської молоді.

На останок Василь Касян привітав переможців і вручив їм грамоти та пам’ятні подарунки усім конкурсантам за активну участь в обласному конкурсі. Переможцями стали – Владислав Недоступ зі Смілянського району, який посів почесне І місце; Ілона Богдан з м. Золотоноша, яка зайняла ІІ місце та Єлизавета Миндза з м. Канів – ІІІ місце. 

Джерело: Черкаська обласна Рада

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар