Молодий голова Золотоніської РДА піклується про ветеранів

1

Категорія: 

Питання поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни на особливому контролі у голови райдержадміністрації Олександра Манчука. 1 листопада 2013 року посадовець відвідав палати для ветеранів війни в Золотоніській ЦРЛ та ряд аптек.

У кожному відділенні лікарні є палати для надання ветеранам медичних послуг, які забезпечені всім необхідним для комфортного перебування пацієнтів. Олександр Манчук оглянув палати в терапевтичному, неврологічному, травматологічному, хірургічному відділеннях. Вони містять  кімнати особистої гігієни, телевізори, холодильники. Що стосується соціальних аптек, то для інвалідів та учасників війни діє знижка.
У ході спілкування з медичними працівниками закладу, голова Золотоніської РДА висловив пропозицію щодо запровадження в районі днів активного огляду на дому та завершення комплексних обстежень ветеранів війни. Також надання їм якісної медичної допомоги, виписку безкоштовних та, зокрема, пільгових рецептів на лікарські засоби пацієнтам, у тому числі з гіпертонічною хворобою.
Оглядаючи приміщення, Олександр Манчук поспілкувався з хворими, розпитав про ставлення медичного персоналу та про забезпечення медикаментами, на що отримав позитивні відгуки.

– Президент України Віктор Янукович наголошує на тому, що зусилля та дії органів виконавчої влади повинні бути спрямовані на створення належних умов життєзабезпечення ветеранів. Основне завдання полягає в  соціальному захисті ветеранів війни, а саме: підтримання їх здоров’я та довголіття, – зазначив голова РДА Олександр Манчук, спілкуючись з пацієнтами лікарні.

За інформацією відділу регіональної та
інформаційної  політики апарату Золотоніської РДА

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар