Інтеграція ромської меншини на Золотоніщині

1

Категорія: 

5 листопада 2013 року відбулась робоча зустріч директора  міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Зої Строкань, начальника відділу у справах сім’ї та молоді Людмили Вареник, начальника відділу внутрішньої політики Володимира Дикого з головою Черкаської обласної громадської організації «Романі Рота» Володимиром Бамбулою, де обговорювалося питання охоплення соціальними послугами ромських сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, обговорено шляхи реалізації профілактичних заходів, спрямованих на запобігання бездоглядності, безпритульності дітей, запобігання насильства.

Було ознайомлено з переліком соціальних послуг, які можуть бути надані фахівцями центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за потреби. Відділом у справах сім’ї та молоді було надано роз’яснення щодо можливості залучення дітей з ромських сімей до оздоровчих послуг.
З початком нового навчального року при загальноосвітній школі № 5 функціонує англійський клуб за участю волонтера «Корпусу миру США в Україні» для дітей з ромських сімей, де вони мають змогу поглибити свої знання та сформувати навички вільного спілкування англійською мовою.
Під час робочої зустрічі було заплановано проведення круглого столу представників ромської громади з міським головою, де будуть обговорюватися питання соціального захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини. 

Джерело: Черкаська ОДА

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар