Міста Золотоноша та Ватутіне представили свої таланти під час творчих звітів (Відео)

1

Категорія: 

Днями до Черкас завітали талановиті майстри міст Золотоноша та Ватутіне, аби показати свої уміння на обласному фестивалі народної творчості, присвяченому 200–річчю від дня народження Тараса Шевченка та 60–річчю утворення Черкащини.

У фойє закладу були розміщені картини, писані фарбами й вишиті нитками та бісером, вироби з лози, соломи, шкіри, паперу, яскраві українські рушники тощо.
Під час творчих звітів присутні переглянули цікаві художні номери, що продемонстрували різні аматорські колективи та солісти. Поміж них: вокальний ансамбль ЗДМШ "Коханий край", солістка Софія Фляк з піснею "Сірі гуси", зразковий хореографічний колектив "Тандем", народний аматорський жіночий вокальний ансамбль "Лебідка", народний аматорський ансамбль народних інструментів "Лад" та інші учасники з м. Золотоноша; народний аматорський хор ветеранів війни та праці, ансамбль народної пісні "Калина", народний аматорський рок–гурт "Постскриптум", народна аматорська ретро–група "Хроноскоп", народний аматорський естрадний оркестр "Угольок" та інші виконавці Ватутіного.
Всі учасники гідно представили свої номери, серед яких українські пісні, хореографічні та театральні постановки.

Джерело: Черкаська ОДА

Автор відео

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Коментарі

Наше місто і його працівники культури - найкращі

Додати новий коментар