На Черкащині планують збільшити кількість працівників ДАІ

1

Категорія: 

Черкаські охоронці доріг – в очікуванні змін. Згідно з постановою Кабміну підрозділи ДАІ будуть виведені з підпорядкування місцевим відділкам міліції та перейдуть під опіку до обласного управління ДАІ. У зв’язку з реорганізацією кількість даішників в області планується збільшити, інформують “Вечірні Черкаси“.

– Ми плануємо збільшити кількість посад за рахунок місцевого перерозподілу структури МВС. На сьогодні є райвідділи ДАІ, де працює лише чотири людини. Тому хочемо збільшити їхній склад щонайменше до п’яти осіб, – розповів начальник управління ДАІ у Черкаській області Андрій Іванченко.

Окрім того, ДАІ планує створити взвод із 21 співробітника та відновити роботу Смілянського стаціонарного посту дорожньо-патрульної служби, оскільки через область проходить дорога державного значення Дніпропетровськ–Київ.

За словами начальника ДАІ, на початку 2000-х років лише в Черкасах працювало 7 стаціонарних постів ДПС та ще 11 по області. Зараз із них лишилося лише два – у Золотоноші й Умані.

Водночас даішники хочуть об’єднати Соснівський та Придніпровський райвідділи і створити управління ДАІ міста Черкаси. Зараз ці райони обслуговують по 16 співробітників ДАІ.

До речі

Упродовж тижня з 11 листопада в Україні триватиме Тиждень безпеки дорожнього руху. Для водіїв ця акція означатиме посилену увагу з боку інспекторів. Для цього на дороги виведуть додаткові патрулі. Найприскіпливіше автоінспектори слідкуватимуть за швидкісним режимом та тверезістю за кермом. Обіцяють, що дістанеться і пішоходам-порушникам.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар