У Золотоноші на заводі Фес Укр каву почали фасувати в стіки

1

Категорія: 

За добу Золотоніське підприємство «Фес Укр» виробляє 2700000 саше-пакетиків марки «MacCoffee» та «Петровская слобода». Про це під час недавнього прес-туру розповів журналістам заступник виконавчого директора з виробництва і техніки Микола Петренко. Для журналістів він провів екскурсію по підприємству.

У березні цього року компанія вклала більше 300 000 євро в нове обладнання. Тепер, крім саше-пакетиків, на підприємстві кави фасують ще в стіки. Більшість техніки - корейська та італійська.

Тут виробляють 39 видів продукції. Кава привозять з Латинської Америки, вершки - з Китаю та Польщі. Тільки цукор - вітчизняний. Перед постачальниками ставлять жорсткі вимоги.

- Деякі з споживачів висловлюються, що продукти у нас занадто солодкі, але продукція розрахована на типового українця, який любить солодке. Зате в Італії, наприклад, каву взагалі п'ють без цукру, - порівнює Микола Миколайович.

Золотоніську каву експортують до Росії, Молдови, Казахстану.

Сьогодні на підприємстві працюють три сотні співробітників. Кілька десятків возять з обласного центру - Черкас. Найнижча заробітна плата, переконує дирекція підприємства - 2,5 тисячі гривень.

- Крім того, у нас повний соціальний пакет: відпустка, лікарняний ... можливий кар'єрний ріст, оплачується навчання. Якщо треба - відправляємо на навчання до Москви, - каже Микола Петренко.

З часом тут планують фасувати не тільки розчинну каву, але і заварну.

- Сподіваємося, що і зовнішні економічні умови, тобто політика нашої держави, сприятимуть цьому. Загальновідомо, скільки інвесторів приходило і йшло з України ... - констатує представник «Фес Укр».

За матеріалами газети Черкаська правда.
 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар