Камера спостереження біля «Анубіса» зафіксувала нічних зловмисників

1

Категорія: 

Яскраві картинки із зображенням  казкових та мультяшних героїв  через інтернет—мережі у Фейсбуці, ВКонтакті та Однокласниках  встигли  розлетітися по Україні й за її межами. Місце зйомок—Золотоноша, вулиця Шевченка, біля  «Анубіса», де ще з весни оселилися ці диво—звірі та птахи, до яких  мами й тата, дідусі й бабусі приводять своїх діток, тут фотографуються, разом відпочивають.  Малеча може тут покататися на слоні й на слоникові, на жирафі чи жар—птиці, доторкнутися до жука—павука чи гримучого змія або просто  сховатись під грибочком. Хто проїздить або проходить  мимо цього вдень, всяк милується.
А в суботу 26 жовтня  о 2 годині 5 хвилин ночі  мимо проходило четверо молодих людей, які  настроєні були не милуватися , а хуліганити, напакостити.

Троє юнаків і одна дівчина, яких зафіксувала  камера спостереження, яка тут працює цілодобово. Хлопці  намагалися вирвати  зелені насадження і одному  вдалося  вирвати тую та нею  переможно розмахувати—так він  напевне пофраєрився перед своєю пасією.  Але камера спостереження  це зафіксувала як хуліганський вчинок, ведеться розслідування  й нічних героїв обов`язково впізнають, за свої неприглядні вчинки доведеться відповідати.
В цьому місці біля  бюро «Анубіс» цілодобово працює камера відео спостереження й неприглядні вчинки не залишаться не поміченими. Звісно, у всіх місцях відпочинку не встановиш камери спостереження. Тут важливо, щоб внутрішньою камерою спостереження була совість.

За матеріалами газети Лівобережна

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар