Свою премію директор витратила на благо школи

1

Категорія: 

Директор  Подільського  навчально-виховного комплексу  Золотоніського району  Тетяна Іванівна  Гончаренко  за успіхи в роботі була нагороджена премією імені  Василя  Захаренка, відомого педагога, директора Сахнівської школи, що в Корсунь-Шевченківському  районі.  Своєю премією вона розпорядилася  благородно: більшу її частину (3700 гривень із 5000)  цієї осені, нещодавно витратила на встановлення  бетонного паркану навколо  своєї школи. Частину  коштів на це добре діло зібрали батьки, та залишився ще відрізок, на який директор "доточила" своєю премією.

Чогось героїчного в своєму вчинкові Тетяна Іванівна не бачить. Любити людей і дітей — цього основного життєвого кредо Василя Захаренка й вона намагається дотримуватися. Про нього знає не тільки з літератури й чужих розповідей — сама свого часу навчалась у Корсунь-Шевченківському педагогічному училищі, це вже згодом у Черкаському педінституті здобула фах філолога.Звідти, з Корсунщини привезла в своє Подільське,в якому закінчила середню школу, й чоловіка Олександра. Півтора десятка років вона вчителювала в своїй школі, а останні чотири роки є її директором. Тут навчалися і їхні дві доньки,котрі вже виросли й пішли у самостійне життя. Олександр Іванович  спершу працював водієм, а тепер став приватним підприємцем,допомагає сільській громаді . В добрих ділах  на благо колективної справи підтримує і свою дружину.
Подільський НВК — зовсім невеликий, там навчається всього 70 учнів, але доглянутий і затишний, відчувається, що в селі люблять свою школу.

Валентина Гавришкевич, Черкаський край.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар