Золотоніська журналістка стала призером Всеукраїнського конкурсу

1

Категорія: 

17 жовтня під час прес-конференції, присвяченій Всесвітньому дню боротьби з раком молочної залози, було оголошено переможців конкурсу «Проти раку – за життя!» за найкращий матеріал з онкотематики.

Про це повідомляє прес-служба Департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА.

Конкурс проводився в рамках навчального проекту «Школа медичної журналістики», який реалізує Національна спілка журналістів України (НСЖУ), Громадська спілка «Міжнародний клуб лікарів і фармацевтів» в партнерстві з компанією «Рош Україна» та за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

За рішенням журі, до складу якого увійшли представники Національної спілки журналістів, авторитетні журналісти національних медіа та медичні експерти, гран-прі було вирішено присудити журналістці Марині Деобальд із Дніпропетровська («34 канал») за телепрограму «Рак – не вирок». У сюжеті автор показала історію дитини, хворої на ретинобластому (злоякісну пухлину сітківки ока), якій вдалося зробити унікальну операцію.

Перше місце, і приз – планшетний комп’ютер – присуджено журналістові газети «Просто районка» Аллі Летик (Полтава) за матеріал «Онкогінекологічні захворювання «не жаліють» ні молодих, ні літніх жінок». Друге місце та нетбук отримала журналістка із Золотоноші (Черкаська область) Ніна Жук за публікацію в журналі «Журналіст України» статті «Моя правда про рак», а третє (приз – диктофон) – журналістці луганської газети «Восточный экспресс» Еліні Суховій за матеріал «Я верю в чудеса. Так легче жить…».

- Хоч конкурс «Проти раку – за життя»!» був досить спеціалізованим, проте журі отримало значну кількість робіт. Їх усіх об’єднує прагнення журналістів привернути увагу громадськості до важливої суспільної теми та допомогти людям. Цей конкурс став своєрідним проявом журналістської майстерності, надавши змогу колегам продемонструвати свій фаховий рівень, довів, що суспільство та колеги помічають і відзначають справді професійні журналістські роботи, – зазначив Перший секретар НСЖУ Сергій Томіленко.

Також заохочувальними призами – участю в навчальних семінарах (чи прес-турах) НСЖУ – були нагороджені автори одних із кращих конкурсних робіт: Жанна Абаровська, заступник редактора Недригайлівської районної газети «Голос Посулля», Олена Ахінько, журналіст газети «МИГ» (Запоріжжя) , Ольга Боглевська, газета «2000» (Київ), Ольга Вауліна, газета «Голос України», Олександр Галяс, газета «Порто-франко» (Одеса), Ольга Камська-Ополоник, газети «Добрий лікар», «Моя сповідь», «Версії» (Чернівці), Кріхелі Ангеліна, газета «Николаевские новости», Катерина Романік, радіожурналіст Рівненської Обласної державної телерадіокомпанії.

За словами генерального директора компанії «Рош Україна» Даяна Нешича, підтримка навчальних семінарів для журналістів, які спеціалізуються на медичній тематиці, та конкурсу найкращих публікацій є складовою соціальної відповідальності компанії. Публікації в мас-медіа дозволяють привернути увагу до проблеми онкозахворювань, сприяють кращій поінформованості населення та спонукають людей уважніше ставитися до свого здоров’я та займатися профілактикою.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар