Щоб швидше потрапити додому, молодик викрав мотоцикл

1

У ніч на 15 жовтня, опинившись у с. Дмитрівка Золотоніського району, хлопчина мав намір якнайшвидше дістатися додому, але не вигадав нічого кращого, як поцупити перший-ліпший транспорт. Помітивши на одному подвір’ї мотоцикл ІЖ-П-5, вивів його з двору, сів за кермо та вирушив додому.

Про це повідомляє прес-служба ДАІ в Черкаській області.

На ранок, виявивши пропажу, господар мотоциклу звернувся в міське відділення міліції м. Золотоноша, із заявою про незаконне заволодіння.

Подальше затримання транспорту та водія працівниками ДАІ було справою техніки. Злочинцем виявився 16-річний житель с. Домантово. Мотоцикл повернуто власнику, а його викрадача чекає спілкування зі слідчим.

“Можливо, цього б і не сталося, якби власники своїх транспортних засобів відповідальніше ставилися до свого майна. Залишаючи свій транспорт навіть на деякий час без нагляду, прийміть необхідні міри, щоб за Вашої відсутності ним не змогли скористатись”, – закликають у Державтоінспекції.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар