Місцеві бюджети лівобережної Черкащини отримали майже 165 мільйонів гривень податків

1

Категорія: 


За вісім місяців поточного року платники податків міста Золотоноша, Золотоніського, Драбівського та Чорнобаївського районів сплатили до своїх місцевих бюджетів 164,8 мільйона гривень податків, що на 21,6 мільйона більше відповідного періоду минулого року.

Про це поінформувала перший заступник начальника Золотоніської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Черкаській області Антоніна Миргородська. Бюджет наповнюється стабільно, – повідомила вона, – за січень–серпень поточного року сплачено платежів до місцевих бюджетів на 15,1% більше від минулого року.

Місцеві бюджети Золотоніського району отримали 47,3 мільйона гривень, місто Золотоноша – 30,7 мільйона гривень, Драбівський район – 36,2 мільйона, а Чорнобаївський – 50,5 мільйона гривень.

Найбільші надходження були від податку на доходи фізичних осіб – 99 мільйонів гривень, плати за землю – 48,7 мільйона та єдиного податку – 10,3 мільйона гривень.

Повідомляють у Золотоніській ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар