Президент підписав закон про перевибори у 197 окрузі

1

Категорія: 

Президент України Віктор Янукович підписав закон про проведення повторних виборів у п'яти округах, у яких не змогли виявити переможців у жовтні 2012 року. 

Як повідомлялося, Верховна Рада 5 вересня прийняла закон про призначення 15 грудня повторних виборів народних депутатів у п'яти мажоритарних округах - №№94 (Обухів, Київська область), 132 (Первомайськ, Миколаївська область), 194 і 197 (Черкаська область, місто Золотоноша включно), 225 (Київ, Шевченківський район).

Нагадаємо, що у п'яти одномандатних округах № 94, 132, 194, 197 і 223 на виборах 31 жовтня 2012 року перемогли представники опозиції Віктор Романюк, Аркадій Корнацький, Микола Булатецький, Леонід Даценко ("Батьківщина") та Юрій Левченко ("Свобода")), що підтверджено протоколами, отриманими кандидатами. Однак ЦВК відмовилась встановлювати результати виборів у цих округах.

"Батьківщиа" і "Свобода" виставлять на перевиборах своїх колишніх кандидатів. Їх підтримає також партія "УДАР". У Партії регіонів поки не визначилися з кандидатами.

За матеріалами: ZN.UA

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар