Дорожники обіцяють до кінця року відремонтувати 160 км дорожнього покриття на Черкащині

1

Категорія: 

У рамках підготовки до відзначення 200-річного ювілею від дня народження Тараса Шевченка, на ділянках доріг, якими користуватимуться туристи наступного року, розгорнуті ремонтні роботи, повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг області.

До кінця року планується відремонтувати 160 км покриття. Нині робота кипить на шести дорогах, де працюють чотири підрядні організації. Необхідним матеріалом їх забезпечують дев’ять асфальтобетонних заводів Черкащини та інших областей. На дорогах області працюють сім укладальників асфальтобетону, 70 самоскидів, 19 котків, а також більше 25-ти одиниць іншої техніки. Задіяні понад 350 дорожніх робітників 8-ми будівельних бригад.

– Найближчим часом роботи розпочнуться на дорогах загального користування в Черкаському, Кам’янському, Золотоніському, Шполянському, Смілянському районах. Це дороги Київ-Знам’янка, Бориспіль-Дніпропетровськ, Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Канів-Чигирин-Кременчук, – говорить начальник Служби автомобільних доріг в Черкаській області Сергій Болтов. – Усі роботи ми плануємо завершити до середини листопада поточного року.

Нині шляховики працюють на дорогах:

  • Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук;
  • Р-19 Фастів-Митниця- Обухів-Ржищів-Канів;
  • Р-09 Миронівка-Канів-Софіївка;
  • Р-64 Ківшувата-Шушківка-Лисянка-Моринці-Шевченкове-Тарасівка до Н-16;
  • Т-2408 Шевченкове-Городище-до а/д Н16;
  • автодорога Вільшана-Товста.

Силами підрядних організацій станом на 16 вересня ремонтні роботи в повному обсязі виконані:

  • на автодорозі Р-09 ( Миронівка-Канів-Софіївка ) з 26 по 31 і з 38 по 41 кілометр;
  • на перетині автодоріг Р-09 Миронівка-Канів-Софіївка і Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук.

Тривають ремонтні роботи по влаштуванню вирівнюючого шару асфальтобетону на дорогах Р-10 (Канів-Чигирин-Кременчук) та Р-64 Ківшувата-Шушківка-Лисянка-Моринці-Шевченкове-Тарасівка до Н-16; Т-2408 Шевченкове-Городище-до автодороги Н16.

До кінця року Служба автомобільних доріг планує відремонтувати дорогу Київ-Знам’янка, з 229-го по 231-й кілометр, яка є одним з основних маршрутів офіційних делегацій і перебуває в неналежному експлуатаційному стані. А також ділянки автомобільних доріг Н-16 у Звенигородському і Шполянському районах, Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук у Черкаському районі та ділянку дороги Т 24-02 Суботів-Медведівка-Кам’янка.

За матеріалами ПроВсе.ck.ua

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар