Міськрада взялася впорядкувати індивідуальні гаражі

1

Категорія: 

Це питання давно назріло. Стосується воно здебільшого  гаражів, які споруджено  без дозволів або на них не оформлено дозвільних документів.

З метою впорядкування розміщення індивідуальних гаражів та вирішення питань, пов`язаних з їх самовільним розміщенням  на території міста, міська влада керуватиметься  статтями 25, 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування», Законом України «Про благоустрій  населених пунктів»власним рішенням від 22.02. 2012 р. «Про затвердження правил  благоустрою міста Золотоноша». Споруди  без належно оформлених право установчих документів (тобто самовільно збудовані),  мають бути  їх власниками до 15. 09.2013 р.  демонтовані. Інакше їх буде  демонтовано в примусовому порядку.
За наявності документів, що підтверджують  право користування  земельною ділянкою,пропонується  до 15. 09. 2013 р. передати документи особисто  в міське управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин Золотоніської міської ради  за адресою: м. Золотоноша, вул.. Шевченка,70, тел.  5-22-95.

За матеріалами газети "Лівобережка".

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар