Золотоніську райдержадміністрацію очолив Олександр Манчук

1

Категорія: 

10 вересня голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб на зборах активу Золотоніщини представив нового голову райдержадміністрації Олександра Манчука.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Очільник області ознайомив присутніх із розпорядженням Президента України Віктора Януковича про призначення Олександра Андрійовича на посаду голови Золотоніської райдержадміністрації та коротко окреслив завдання, які стоять перед місцевою владою.

- Нині Золотоніський район – один із лідерів в області за показниками соціально-економічного розвитку. Крім того, Золотоніщина є прикладом у розвитку сільського господарства, ефективного використання землі та розвитку тваринництва. Сподіваюся, Ви використаєте досвід підприємств району та зможете організувати ще ефективнішу роботу в цій та інших галузях, – звернувся до нового керівника району Сергій Тулуб.

Натомість, новопризначений керманич Золотоніщини подякував за довіру і запевнив, що докладе максимум зусиль щодо подальшого розвитку району та покращення добробуту його жителів.

 

- Переконаний, що злагодженою та наполегливою працею ми зможемо вивести Золотоніщину на якісно новий рівень розвитку. Сподіваюся на вашу підтримку та розуміння, – звернувся до колективу Олександр Манчук.

До цього Золотоніську районну державну адміністрацію протягом трьох років очолювала Оксана Криницька, яка відтепер займатиме посаду директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації. Колеги та керівники організацій району привітали Оксану Юріївну з новим призначенням і подякували за сумлінну, самовіданну працю та вагомий внесок у розбудову краю.

Довідково. Манчук Олександр Андрійови народився 18 березн я 1982 року в м. Умань Черкаської області. Закінчив Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Інститут землевпорядкування та інформаційних технологій при Національному авіаційному університеті.

Депутат Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області VІ скликання. Працював техніком-землевпорядником Уманського міського земельно-кадастрового бюро Держкомзему України, начальником Уманського міського відділу Черкаської регіональної філії Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах», заступником начальника відділу документального кадрового, господарського забезпечення та контролю за виконанням доручень Черкаського обласного головного управління землересурсів, начальником відділу земельних ресурсів, а згодом – очільником управління Держкомзему та відділу Держземагенства у Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області.

 

Джерело: Провсе.ck.ua

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар

Схожі матеріали по темі: