Дитсадки переповнені

1

Категорія: 

У сімох міських дитсадках Золотоноші виховується 1070 дітей, тобто на кожні 100 місць припадає понад як 160 дітей. Тісно, одначе! Після нового року в Золотоноші в дитсадку «Веселка» відкрилася й запрацювала нова група для дітей раннього віку: 15 діток, а всього планують набрати 30 ясельників.

 

Її відразу ж назвали єврогрупою завдяки гарним умовам: нові вікна, нові меблі, виготовлені приватним підприємством «Мікс», нові іграшки. Про відкриття групи в переповненому дитсадку потурбувалася багаторічний директор і депутат міської ради кількох скликань Олена Лугіна: на її депутатський запит сесія міської ради прийняла рішення про відкриття двох додаткових груп у дитсадках міста, надавши на це необхідні кошти з бюджету. 

 

Отож, і в дитсадку «Струмочок» нова група запрацює з березня, для цього тут зараз проводяться реконструкційні роботи.
Як повідомили в Золотоніському міському відділі освіти, одне, що відчувається переповненість дитсадків міста, а друге — зростає потреба в місцях для найменшеньких, для ясельних груп. Тому на черзі відкриття додаткових груп для найменших і в інших дитсадках.
Власне, народжуваність зростає, і не завадив би місту новий дитсадок. Таку потребу відчувають у районі вулиці Баха, мікрорайону Струнківка. Тому вже порушується питання про повернення за прямим призначенням дитсадка «Журавлик», у якому з 90-их років розмістилися інші установи, про занедбане приміщення колишнього дитсадка «Струмочок» на вулиці Комунарівській (хоча на цей об’єкт потрібні великі кошти).
Немає у місті проблем і з наповнюваністю перших класів у всіх школах, бо підготовчі групи працюють в усіх дитсадках.

Валентина ГАВРИШКЕВИЧ
Джерело: http://www.kray.ck.ua/

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар