Підприємствами Золотоніського району минулого року освоєно капітальних інвестицій на 170 млн. гривень

1

Категорія: 

За попередніми даними, у 2012 році підприємствами району освоєно капітальних інвестицій в сумі близько 170 млн. грн. (інвестиції на одну особу становили 3900 грн.). За словами голови Золотоніської РДА Оксани Криницької, інвестори активно співпрацюють з владою у напрямку покращення добробуту жителів району. Неабияких успіхів досягнуто на Золотоніщині завдяки інвестиціям бельгійської компанії. 21,6% припадає на залучення іноземних інвестицій в розвиток технічної бази ТОВ «Гранекс-Черкаси», розташованого в с.Деньги (інвестор підприємства – Бельгійська компанія «Гранхолд» в особі Марка Ван Гойї), – близько 1,6 млн. дол. За 2011 рік його інвестиції становили 7 млн. 800 тис. грн., за 2012 рік освоєно інвестицій на суму 8 млн. 905 тис. грн.

 

Завідувач току підприємства ТОВ «Гранекс-Черкаси» Наталія Капля розповідає про те, що підприємство займається вирощуванням кукурудзи, озимих культур, пшениці, ріпаку, соняшника, картоплі:

– Завдяки інвестиціям, які вкладаються, оновлено техніку європейського зразка, побудовано сучасне овочесховище з регульованим середовищем на 2000 тонн вартістю 8 млн. грн. ТОВ «Гранекс-Черкаси» працює над розширенням площ цукрових буряків та картоплі. У 2012 році вирощено 11 тис. тонн цукрових буряків та близько 2 тис. тонн картоплі. Господарство отримало паспорт-патент на виробництво насіннєвої картоплі.

 

Цікаво, що на 2013 рік підприємство планувало проведення капітальних робіт зі зрошення землі під картоплею (посадковий матеріал елітних сортів закуповується в Голландії). Вартість капіталовкладень тільки у цьому напрямку планується освоїти на суму понад 1 млн. 100 тис. грн. Заплановано оновлення парку сільгосптехніки (800 тис. грн.), відновлення галузі тваринництва, зокрема, будівництво свинокомплексу потужністю 4 тис. голів основних свиноматок.

Середньомісячна зарплата одного працівника у 2012 році становила 3750 грн.

 

ТОВ «Гранекс-Черкаси» турбується також про розвиток інфраструктури району, добробут його жителів. Нині школярів с. Деньги забезпечено шкільним автобусом, зроблено ремонт у сільській школі, дитячому садку, здійснюється ремонт доріг, триває будівництво Свято-Михайлівської церкви Московського патріархату .
Джерело: http://www.siogodennya.org.ua/.  

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар