МІСЬКИЙ СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ

1

Категорія: 

В лютому у стінах Золотоніської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів відбувся міський семінар вчителів математики з проблеми розвитку пізнавальної активності школярів.  Учасниками семінару стали вчителі математики усіх шкіл міста та методист відділу освіти Поїздник Я.Г.

Розпочався семінар з вітального слова директора школи В.І.Чамати. Навчально-виховну роботу закладу презентувала заступник директора з навчально-виховної роботи О.П.Сідєльнікова.  Учитель Валентина Василівна Одинець  провела відкритий урок у 7 класі на тему «Розв’язування рівнянь з многочленами». Гості познайомилися з навчальною та матеріальною базою нашого навчального закладу. Екскурсія по школі викликала чимало емоцій та запитань у гостей. Гарно умебльовані та оформлені класи, затишні спальні, сучасний фізіотерапевтичний кабінет – все це не могло не сподобатися. Приємне хвилювання переживали гості під час математичного КВК, в ході якого змагалися команди 6 та 5 класів. Учасники КВК продемонстрували не лише знання математики, кмітливість та винахідливість, але й артистизм.

 

Під час підведення підсумків семінару вчителі математики ще раз переконалися в тому, що всі вони – дружна команда педагогів-однодумців.

Джерело: http://zomvo.ck.ua

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар