«Учитель року» крокує Черкащиною

1

Категорія: 

Нещодавно у Черкасах відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу „Учитель року — 2013“. Наше місто цьогоріч представляла учитель інформатики Золотоніської спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій Бей Надія Валеріївна. Педагог у третьому поколінні, Надія Бей з легкістю долала всі конкурсні випробування. Перший день учителька продемонструвала свою педагогічну майстерність, під час проведення майстер-класу „Я роблю це так“. Колеги та члени журі високо оцінили методику роботи золотоніського педагога.
Другий день конкурсних випробувань був найважчим. Учителька провела відкритий урок з учнями 9 класу Черкаської школи № 17. Радісні погляди дітей після уроку свідчили про те, що все вдалося, Надія Бей досягла поставленої мети. Цього ж дня конкурсанти захищали свою педагогічну ідею, а після захисту відповідали на запитання членів журі.
Останнє випробування відбувалося у Черкаській філармонії. Там вчителі демонстрували своє креативне мислення, беручи участь у творчих конкурсах.

Кожен конкурсант презентував відео про свою діяльність. Проект про Надію Валеріївну зачарував глядачів, недарма школа № 2 впроваджує у навчально-виховний процес медіа-освіту.
Як результат, золотоніська вчителька стала лауреатом обласного конкурсу і посіла почесне ІІ місце. Та своєї заслуги у цьому не вбачає, бо знає, що тільки разом можна досягти вершин.
На кожному етапі конкурсних випробувань разом із учасницею був її колектив, підтримка, ідеї та поради яких важко переоцінити. Директори гімназії ім. Скляренка та ЗОШ № 3 Любов Денисюк та Лариса Павленко надавали методичну допомогу, спрямовували підготовку проектів на підприємстві. Відділ освіти, на чолі з Ольгою Строкань всіляко сприяли добрим починанням педагога, а завідуюча методичним кабінетом Наталя Строкань була поруч із Надією Валеріївною протягом усього конкурсу. Міська влада також не стояла осторонь: надавали транспорт, переймалися перебігом змагання, навіть, приїхали підтримати в останній конкурсний день.
Тож золотоніській освіті пощастило, вона має талановитих педагогів, творчі колективи навчальних закладів та небайдужість керівництва.

Заступник директора з науково-методичної роботи  Мар’яна Ніщенко

http://livoberegna.com.ua/

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар