Золотий час бізнесу в Золотоноші: місцевий завод "КоронАгро" забезпечить 40% біоетанолу для України

1

Категорія: 

 

На ринку бензину настають зміни. З 1 січня почала діяти норма закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо виробництва та використання моторних палив з вмістом біокомпонентів", що пропонує, поки лише в добровільному порядку, додавати 5% біоетанолу в бензин.
З 2014 року 5–процентна частка біоетанолу в паливі стане обов'язковою, а з 2016 року вона повинна буде збільшитися до 7%. З прийняттям закону виробництво біопалива в країні помітно зросла, але надприбутки в цьому сегменті поки не спостерігається, повідомляє Liga.net.
Головними претендентами на отримання великих дивідендів від поставок біоетанолу на українські НПЗ є власники Золотоніського заводу "КоронАгро" в Черкаській області, вартість будівництва якого оцінюється в 110 млн євро. У 2007 р. його почав споруджувати американський бізнесмен Алекс Орнов. А зараз власниками компанії вважаються екс–міністр вугільної промисловості Віктор Тополов та бізнес–партнер Ріната Ахметова Вадим Новинський. Продуктивність даного підприємства після його введення в лад складе 100 тис. т біоетанолу в рік. Тому при повному завантаженні воно зуміє закрити до 40% потреб України в цьому продукті.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар