Інтерв'ю мера: Кілька слів про майбутній спортивний комплекс

1

Категорія: 

Облагородити центр Золотоноші. Замість розформованої військової частини місцева влада планує зробити спортивний комплекс. Для цього там є всі умови, стверджує тамтешній міський голова.

Втілити задумане владцям заважає одне – небажання Міністерства оборони України співпрацювати. Воно відмовляється передавати військову територію на баланс міста. Тому керівництво Золотоноші вирішило звернутися особисто до Президента, Прем’єр-міністра та міністра оборони України з проханням допомогти. Бо якщо про територію не дбати, найближчим часом від неї залишаться одні руїни.

У лютому цій золотоніській військовій частині виповнюється 70 років. Однак свого ювілею вона так і не дочекалася. Більше року тому її розформували, а 17 га землі в самому центрі міста залишилися пустувати.
Олексій Лютаревич, депутат Золотоніської міськради: «На відміну від інших міст, де залишаються військові містечка після розформування військової частини, в нас є особливість – це центральна частина міста. Вона потребує сьогодні розвитку, перегляду генерального плану. З нею містяни пов’язують багато сподівань».
Аби не допустити, щоби військова територія перетворилася на купу брухту, міська влада неодноразово зверталася до Міністерства оборони з проханням передати землю на баланс міста. Однак чиновники звідти відповіли: по-перше, не мають на це права. А по-друге, таких містечок по Україні майже 80. Мовляв, золотоніське нічим від інших не відрізняється.
Віталій Войцехівський, міський голова м. Золотоноша: «На жаль, немає повного розуміння від чиновників Міністерства оборони. Ми дуже розраховуємо, що зі зміною керівництва хоча б буде якийсь діалог».
Не вплинуло на чиновників і те, що влада Золотоноші запропонувала компроміс – надати сім’ям військовослужбовців житло.
Віталій Войцехівський, міський голова м. Золотоноша: «Ми розуміємо, що за законодавством майно, що розташоване на території військової частини, – це майно Міністерства оборони. Ми не претендуємо на те, що нам його передадуть безкоштовно. Якби цю територію передали громаді міста, ми б там зробили спортивну школу й наш краєзнавчий музей. Там все для цього є».
Жителі Золотоноші ідею створення спортивного комплексу на місці військового містечка підтримують.

Валентина, жителька м. Золотоноша: «Якщо спортивний комплекс, то я «за». Молоді потрібно десь розважатись, час проводити».
Анастасія, жителька м. Золотоноша: «Немає молоді, чим займатися, немає ніяких розважальних центрів. Спорт – це ж головне».
Людмила, жителька м. Золотоноша: «Золотоноші такого закладу дуже не вистачає».
Володимир, житель м. Золотоноша: «Хай би було, я не проти. Щоби було, де дітям розважитись. Хороша ідея».

Аби таки втілити задумане, депутати Золотоніської міськради написали листа до вищого керівництва держави з проханням допомогти. І якщо Президент і Прем’єр-міністр у цій справі незабаром не поставлять крапку, військове містечко може просто-на-просто перетворитися на руїни.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар